Kontakt oss

replace
Morten Danby Morten Danby Daglig leder Telefon: 33 30 00 66 Telefon: 33 30 00 66 E-post: morten@branko.no
Joakim Thonhaugen Joakim Thonhaugen Salgsjef / Merkeansvarlig Subaru Telefon: 33 30 00 63 Telefon: 33 30 00 63 E-post: joakim@branko.no
Michael Vethe Michael Vethe Selger / Merkeansvarlig SsangYong Telefon: 33 30 00 64 Telefon: 33 30 00 64 E-post: michael@branko.no
Branko Danby Branko Danby Gründer Telefon: 33 30 00 65 Telefon: 33 30 00 65 E-post: branko@branko.no
Verksted Verksted Felles e-post til verkstedet Telefon: 33 30 00 60 Telefon: 33 30 00 60 E-post: verksted@branko.no
Jan Åge Gulliksen Jan Åge Gulliksen Formann verksted / Garanti Subaru Telefon: 33 30 00 71 Telefon: 33 30 00 71 E-post: janage@branko.no
Roger Martinsen Roger Martinsen Kundemottaker Telefon: 33 30 00 70 Telefon: 33 30 00 70 E-post: roger@branko.no
Delelager Delelager Felles e-post til delelageret Telefon: 33 30 00 60 Telefon: 33 30 00 60 E-post: deler@branko.no
Bjørn Nilsen Bjørn Nilsen Delesjef Telefon: 33 30 00 77 Telefon: 33 30 00 77 E-post: bjorn@branko.no
Fredrik Åberg Nielsen Fredrik Åberg Nielsen Garantiansvarlig / Delelager Telefon: 33 30 00 79 Telefon: 33 30 00 79 E-post: fredrik@branko.no
Stian Ellingsen Stian Ellingsen Mekaniker E-post: stian@branko.no
Truls Andre Pettersen Truls Andre Pettersen Mekaniker
Christian Gulbrandsøy Christian Gulbrandsøy Mekaniker E-post: christian@branko.no
Marcin Michalak Marcin Michalak Mekaniker
Hassan Ahmadi Hassan Ahmadi Mekaniker
Aleksander S. Kjær Aleksander S. Kjær Lærling
Matheusz Kowalski Matheusz Kowalski Klargjører
Arne Evensen Arne Evensen Økonomiansvarlig Telefon: 33 30 00 68 Telefon: 33 30 00 68 E-post: arne@branko.no
Veronica Larsen Veronica Larsen Kontor Telefon: 33 30 00 60 Telefon: 33 30 00 60 E-post: sentralbord@branko.no